CHZ Gelecek Yorumları: Chiliz Borsasında Listelenen Fan Token’larda Son Durum

Son günlerinden en çok konuşulan Blockchain tabanlı platform Chiliz, atak stratejisi ile beğeni toplamaya devam ediyor. Chiliz, spor dünyasını fan token’lar aracılığıyla Blockchain ekosistemine dahil eden bir yapı ile türünün ilk örneğini temsil ediyor. Popüler platform, CEO Alexander Dreyfus önderliğinde yeni projelere yelken açmak için girişimlerini sürdürüyor.

Chiliz Gelecek Yorumları

Chiliz, 2021 Mart ayında büyük bir ivmeyle yükseliş trendi kaydetmiş ve fiyatını 0.89 dolara kadar çıkarmıştı. Ancak bu yükseliş sağlam temellere oturtulmadığı için aynı düzeyde ani bir düşüş kaydedildi. CHZ, 0.20 dolarlık fiyat bandında tutunarak bu bölgede güvenli bölge oluşturma çabaları sergiledi.

Popüler kripto para, yaklaşık 6 ay önce kaydettiği ATH’nin ardından ekosistemin genişlemesi ile yükseliş trendi kovalıyor. Amerika’dan Asya’ya, Afrika’dan Avrupa’ya kadar birçok kıtada spor organizasyonlarının ön yüzü olmayı başaran Chiliz, uzmanların öngörüsü ile yükseliş vaadediyor. Futbol liglerinin bu sezondan itibaren stadyumlarda seyirciye kavuşması, coşkunun artması ve inanılmaz bir transfer döneminin ardından harika bir sezon bizleri bekliyor. Futbol, basketbol, dövüş sporları, e-spor gibi alanlarda var olan Chiliz, yeni sezon ile fan token hizmetinde zirveyi hedefliyor.

Fan Token’larda Son Durum

Chiliz borsası, hareketli saatler yaşıyor. Geçtiğimiz gün INTER fan token piyasaya sürülürken bir diğer önemli gelişme yaşandı. Dün, FTX ile anlaşma sonrası dev platformda Inter ve Galatasaray Fan token listelendi. INTER ve GAL’da önemli artışlar kaydedilirken bir sonraki aşama merak konusu oldu.

Inter Fan token son 24 saatlik zaman diliminde %255’lik artış yakaladı. Bununla birlikte AC Milan fan token %67, AS Roma fan token %22, Juventus fan token %16’lık yükselişle yeşil bir gün geçiriyor.

Şampiyonlar Ligi ve Uefa Avrupa Ligi maçlarının başlaması ile heyecanla katlandı ve taraftarlar her zamankinden daha çok fan token’lara ilgi göstermeye başladı.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

CoinTürkRead MoreSon günlerinden en çok konuşulan Blockchain tabanlı platform Chiliz, atak stratejisi ile beğeni toplamaya devam ediyor. Chiliz, spor dünyasını fan token’lar aracılığıyla Blockchain ekosistemine dahil eden bir yapı ile türünün ilk örneğini temsil ediyor. Popüler platform, CEO Alexander Dreyfus önderliğinde yeni projelere yelken açmak için girişimlerini sürdürüyor. Chiliz Gelecek Yorumları Chiliz, 2021 Mart ayında büyük bir ivmeyle yükseliş trendi kaydetmiş ve fiyatını 0.89 dolara kadar çıkarmıştı. Ancak bu yükseliş sağlam temellere oturtulmadığı için aynı düzeyde ani bir düşüş kaydedildi. CHZ, 0.20 dolarlık fiyat bandında tutunarak bu bölgede güvenli bölge oluşturma çabaları sergiledi. Popüler kripto para, yaklaşık 6 ay önce kaydettiği ATH’nin ardından ekosistemin genişlemesi ile yükseliş trendi kovalıyor. Amerika’dan Asya’ya, Afrika’dan Avrupa’ya kadar birçok kıtada spor organizasyonlarının ön yüzü olmayı başaran Chiliz, uzmanların öngörüsü ile yükseliş vaadediyor. Futbol liglerinin bu sezondan itibaren stadyumlarda seyirciye kavuşması, coşkunun artması ve inanılmaz bir transfer döneminin ardından harika bir sezon bizleri bekliyor. Futbol, basketbol, dövüş sporları, e-spor gibi alanlarda var olan Chiliz, yeni sezon ile fan token hizmetinde zirveyi hedefliyor. Fan Token’larda Son Durum Chiliz borsası, hareketli saatler yaşıyor. Geçtiğimiz gün INTER fan token piyasaya sürülürken bir diğer önemli gelişme yaşandı. Dün, FTX ile anlaşma sonrası dev platformda Inter ve Galatasaray Fan token listelendi. INTER ve GAL’da önemli artışlar kaydedilirken bir sonraki aşama merak konusu oldu. Inter Fan token son 24 saatlik zaman diliminde %255’lik artış yakaladı. Bununla birlikte AC Milan fan token %67, AS Roma fan token %22, Juventus fan token %16’lık yükselişle yeşil bir gün geçiriyor. Şampiyonlar Ligi ve Uefa Avrupa Ligi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *