SEC Davası Sonrasında Ripple ve XRP Nasıl Bir Konumda Olacak?

Goldman Sachs uzmanı Andrew Lokenauth, Ripple vakfı, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile sorunlarını çözebildiği anda XRP’nin kamu kripto para birimi olarak emsal teşkil edeceğine inanıyor.

Dava Sonucu ve Uzmanın Yorumu

Lokenauth konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Ripple çevrimiçi ödemeleri yeniden tanımlayacak ve SEC davası çözüldükten sonra Ripple, XRP’nin halka arz edecek ve halka açılacak.” sözlerini kullandı.

Öte yandan Lokenauth, Ripple protokolünü kullanmanın temel faydaları arasında hızlı işlemlerin ve azaltılmış riskin olduğunu ifade ediyor. Dolayısıyla uzman isme göre Ripple, pahalı ve yavaş işlemlere sahip olan SWIFT’in yerini alıyor.

Bu noktada SWIFT’in sınırlar arasında para akışını kontrol eden 50 yıllık bir bankalar arası ödeme sistemi olduğu ifade edilebilir.

Ripple İle İlgili Gelecek Beklentileri

Cryptopolitan.com’a konuşan uzman isim, XRP’nin Ripple protokolünü kullandığını ve bankalar arası ödemeler için çok daha hızlı ve daha ucuz bir altyapı sağlayabileceğini söyledi. Böylece Ripple, finansal kurumlara ve şirketlere parayı dünya çapında hareket ettirmek için hızlı ve verimli bir mekanizma sağlayacak.

Bunlara ek olarak uzman isim en nihayetinde SWIFT’in de Blokchain teknolojisini kullanacağını ifade ediyor. Lokenauth’a göre Ripple bu noktada benzersiz bir konuma sahip olacak.

CoinTürkRead MoreGoldman Sachs uzmanı Andrew Lokenauth, Ripple vakfı, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile sorunlarını çözebildiği anda XRP’nin kamu kripto para birimi olarak emsal teşkil edeceğine inanıyor. Dava Sonucu ve Uzmanın Yorumu Lokenauth konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Ripple çevrimiçi ödemeleri yeniden tanımlayacak ve SEC davası çözüldükten sonra Ripple, XRP’nin halka arz edecek ve halka açılacak.” sözlerini kullandı. Öte yandan Lokenauth, Ripple protokolünü kullanmanın temel faydaları arasında hızlı işlemlerin ve azaltılmış riskin olduğunu ifade ediyor. Dolayısıyla uzman isme göre Ripple, pahalı ve yavaş işlemlere sahip olan SWIFT’in yerini alıyor. Bu noktada SWIFT’in sınırlar arasında para akışını kontrol eden 50 yıllık bir bankalar arası ödeme sistemi olduğu ifade edilebilir. Ripple İle İlgili Gelecek Beklentileri Cryptopolitan.com’a konuşan uzman isim, XRP’nin Ripple protokolünü kullandığını ve bankalar arası ödemeler için çok daha hızlı ve daha ucuz bir altyapı sağlayabileceğini söyledi. Böylece Ripple, finansal kurumlara ve şirketlere parayı dünya çapında hareket ettirmek için hızlı ve verimli bir mekanizma sağlayacak. Bunlara ek olarak uzman isim en nihayetinde SWIFT’in de Blokchain teknolojisini kullanacağını ifade ediyor. Lokenauth’a göre Ripple bu noktada benzersiz bir konuma sahip olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *